כרטיס סים לתאילנד עם אינטרנט במחיר הזול בארץ - בסט רנט

WhatsApp
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם


טלפון מחלקת מכירות:
058-5050404

סים לתאילנד

סים לתאילנד - להתנתק מהעולם בלי לוותר על הטלפון הנייד

מי לא רוצה להיות עכשיו בתאילנד עם החופים הקסומים, הים השקוף, החול הלבן, הקוקוסים הטעימים, הבחורות בלבוש המינימאלי, המסאז'ים המפנקים, הבגדים הזולים ובקיצור לחוות בחוויה בלתי נשכחת גם אם מדובר רק בחופש של כמה ימים? כנראה שכל אחד ואחת מאיתנו. האיים של תאילנד אמנם נראים לנו כמו יקום אחר, כמו עולם מנותק לחלוטין מהעולם שאנחנו מכירים אבל גם שם אנחנו רוצים להישאר מעודכנים ובקשר עם החברים והמשפחה בארץ. סים לתאילנד זו הדרך שלכם להתקשר להורים, בת הזוג, הילדים או החברים ולעדכן שהכול בסדר, זו הדרך שלכם לעלות תמונות לפייסבוק דרך הנייד ולהשוויץ בפני כולם שאתם נמצאים בטיול מדהים, זו הדרך שלכם לדלות מידע על המסעדות או האטרקציות המקומיות בשפה שלכם בקלות וביעילות וזו הדרך שלכם להישאר מחוברים גם שאתם נמצאים בגן העדן עלי אדמות.

 

כרטיס סים לתאילנד - לבדוק מחירים, לתכנן טיולים

כרטיס סים לתאילנד זה המתכון לטיול מושלם בלי שיעבדו עליכם ובלי שתפספסו שום אטרקציה. אנחנו הישראלים לא אוהבים הרבה דברים אבל הדבר שאנחנו הכי לא אוהבים זה לגלות ששילמנו מחיר גבוה יותר ממה שהיינו אמורים לשלם. על מנת למנוע סיטואציה שבה גובים מאיתנו מחירים מופקעים תוכלו להשתמש בטלפון הנייד שלכם עם סיד תאילנדי ולדעת בדיוק כמה אתם אמורים לשלם מבלי שיעבדו עליכם. סים לתאילנד עם אינטרנט זו הדרך שלכם לברר כל פרט בטיול ולא משנה אם אתם באמצע בנקוק או זרוקים על אי בודד רק עם עצמכם. תוכלו לתכנן את הטיול שלכם, לדעת מה האופציות הנבחרות בכל מקום שאתם נמצאים בו וכמובן לשמוע טיפים והמלצות שפזורים ברחבי הרשת.

 

כרטיס סים תאילנדי - לגלוש מכל מקום

אנחנו מחוברים לטלפון הנייד שלנו כל יום, אז למה שאנחנו בתאילנד הוא לא יהיה איתנו?! בסט רנט מאפשרת לכם להיכנס לפייסבוק, לראות את ההודעות במייל, לבדוק מה התוצאה במשחק של הקבוצה שלכם, לחפש לעצמכן שמלה ובגדים חדשים, לבדוק את מצב החשבון שלכם וכל מה שניתן לעשות באינטרנט גם שאתם נמצאים על אי בודד או על חוף הים. לא טסים לתאילנד ללא סים כולל אינטרנט כדי שתוכלו להיות צמודים לנייד בכל מקום ובכל זמן.

אין מוצרים בקטגוריה זו.
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם


טלפון מחלקת מכירות:
058-5050404