מפות לGPS | מפות לגרמין, Garmin - בסט רנט

WhatsApp
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם


טלפון מחלקת מכירות:
058-5050404

מפות לגרמין, Garmin - מפות GPS מעודכנות ל 2021

מגוון מפות GARMIN מעודכנות ל 2021!

מפות גרמין
 
 מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin.           אפשרות להתקנת עברית למכשירים מחו"ל.
 מפות מעודכנות 2021.                              תמיכה טכנית 24 שעות
 אפשרות למפות נוספות : ישראל ,אירופה , אמריקה , אפריקה ,אוסטרליה ,אסיה ועוד. 
 
 
 
 
 

מפות גרמין - לנווט בלי להתבלבל

נסיעה לחו"ל היא חוויה אדירה, אנחנו משתחררים מהלחץ התמידי וטסים לנקות את הראש באחד המקומות בעולם. על מנת שנזכור את הטיול ליעד שבחרנו כטיול מהנה וחוויה בלתי נשכחת אנחנו רוצים להימנע מתקלות ובעיות ועל אף שיש אירועים לא צפויים יש כאלו שבהחלט אפשר להתכונן אליהם מראש. טעויות בדרך, עמידה בפקקים, קנסות גבוהים ובזבוז מיותר של דלק הם בדיוק הדברים שאתם יכולים למנוע מראש ולהעביר את הטיול בצורה רגועה ושלווה ללא הפתעות ועם חסכון כספי גדול. בעזרת GARMIN MAPS  תוכלו לנווט בעצמכם לכל מקום שתרצו, אפילו במדינה שמעולם לא ביקרתם בה בעבר. מפות GRMIN  קלות ופשוטות לתפעול ואם אתם יודעים להשתמש בתוכנות הניווט המקומיות בישראל אתם בהחלט תוכלו לעשות שימוש נוח גם במפות האלו.

מפות גרמין - מעודכנות, מפורטות והכול בעברית

מפות גרמין נוחות מאוד לשימוש ולא צריך להיות גאונים גדולים במכשירי הניווט על מנת לתפעל אותן כמוש צריך. המפות מעודכנות לשנה הנוכחית כך שגם אם סללו כביש חדש לאחרונה במדינה בה אתם נמצאים אתם יכולים להיות בטוחים שהוא כבר יופיע במפות. המפות כוללות לא רק כבישים ראשיים אלא גם כבישים קטנים ולא מוכרים וכך אתם יכולים לחסוך לעצמכם זמן יקר בעזרת קיצורי דרך שהרבה אנשים אחרים לא מכירים. ניווט נכון וללא טעויות לא רק חוסך לכם זמן ודלק אלא הוא גם חוסך לכם הרבה עצבים, כי אין דבר יותר מרגיז מאשר לאחר או במקרה הגרוע לוותר על אטרקציה שרציתם להגיע אליה רק בגלל טעות בנסיעה. בעזרת מפות ניווט מעודכנות שכוללות את כל הכבישים שאתם צריכים תוכלו להגיע ברוגע, במהירות ובקלות לכל יעד שתבחרו בלי לשאול אנשים בדרך ובלי להמר על כבישים ללא פקקים. ודרך אגב, הכול בעברית כך שגם אם אתם מתקשים באנגלית או בשפה המקומית תוכלו ליהנות מהשירות בשפה שאתם מכירים הכי טוב.

מפות ניווט - לכל המקומות בעולם

רוצים לטוס לדרום אמריקה ולעבור בין כל המדינות? אסיה זה היעד שבחרתם לחופשה הקרובה? אירופה עושה לכם את זה בגדול? אתם בכלל טיפוסים של חום וים וטסים לאוסטרליה? השנה החלטתם לחשב מסלול מחדש ולטוס ליערות של אפריקה? בעזרת מפת ניווט תוכלו לטייל היכן שאתם רוצים כי כל המפות, של כל היבשות וכל המקומות נמצאים בתוכנה. אם אתם מתלבטים לאן לטוס וזה בגלל שאתם לא יודעים אם תהיה לכם תוכנת ניווט שעובדת כמו שצריך אתם יכולים להפסיק להתחשב בבעיה הזו, יש לכם תוכנת ניווט מצוינת בכל מקום בעולם. עכשיו, כל מה שנותר לכם הוא לטוס ליעד שבחרתם, ליהנות מכל החוויות שתצברו, להגיע ממקום למקום בקלות ובמהירות וכמובן לעלות תמונות לרשתות החברתיות כדי שכולם יראו שנהניתם עד השמיים.

מיין לפי:
הצג:
הצג רשימה הצג במסגרת
מפות אסיה לGarmin
מפות אסיה ל GPS של חברת גרמין מפת אסיה לGarmin ,מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin , מפות מעודכנות 2018. מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin. אפשרות למפות נוספות : ישראל ,אירופה , אמריקה , אפריקה ,אוסטרליה ,אסיה ועוד. אפשרות להתקנת עברית למכשירים מחו"ל. לנווט ב..
370 ₪
מפת אוסטרליה לGarmin
מפת אוסטרליה לגרמין מפת אוסטרליה , מפות מעודכנות 2021. מתאים לכל מכשירי גרמין (Garmin). אפשרות למפות נוספות : ישראל ,אירופה , אמריקה , אפריקה ,אוסטרליה ,אסיה ועוד. אפשרות להתקנת עברית למכשירים מחו"ל. לנווט ברחובות בביטחון. מוצר זה מספק מפות דרכים מפורטות ונקודות העניין ..
290 ₪
מפת אירופה לGarmin
מפות אירופה ל GPS של Garmin מפות אירופה , מפות מעודכנות 2021. מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin אפשרות למפות נוספות : ישראל ,אירופה , אמריקה , אפריקה ,אוסטרליה ,אסיה ועוד. אפשרות להתקנת עברית למכשירים מחו"ל.   Features full coverage for Romania, Guadel..
260 ₪
מפת אפריקה לגרמין
מפת אפריקה, מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin , מפות מעודכנות 2021. מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin. אפשרות למפות נוספות : ישראל ,אירופה , אמריקה , אפריקה ,אוסטרליה ,אסיה ועוד. אפשרות להתקנת עברית למכשירים מחו"ל. לנווט ברחובות בביטחון. מוצר זה מספק מפות דרכים..
260 ₪
מפת ארה"ב + קנדה + מקסיקו לGarmin
מפות ארה"ב + קנדה + מקסיקו ל GPS של גרמין מפת ארה"ב + קנדה + מקסיקו , מפות מעודכנות 2021. מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin.  אפשרות למפות נוספות : ישראל ,אירופה , אמריקה , אפריקה ,אוסטרליה ,אסיה ועוד.  אפשרות להתקנת עברית למכשירים מחו"ל. ..
190 ₪
מפת דרום אמריקה לGarmin
מפות אירופה ל GPS של Garmin מפות דרום אמריקה , מפות מעודכנות 2018. מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin אפשרות למפות נוספות : ישראל ,אירופה , אמריקה , אפריקה ,אוסטרליה ,אסיה ועוד. אפשרות להתקנת עברית למכשירים מחו"ל. Features detailed maps for 12 South Americ..
260 ₪
מפת ישראל לGarmin
מפות ישראל לגרמין (Garmin) מפת ישראל  , מפות מעודכנות 2021 מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin. אפשרות למפות נוספות : ישראל ,אירופה , אמריקה , אפריקה ,אוסטרליה ,אסיה ועוד. אפשרות להתקנת עברית למכשירים מחו"ל. לנווט ברחובות בביטחון. מוצר זה מספק מפות דרכים ..
270 ₪
מפת ישראל שטח - TOPO לGarmin
מפת ישראל  , מפות מעודכנות 2021. מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin. אפשרות למפות נוספות : ישראל ,אירופה , אמריקה , אפריקה ,אוסטרליה ,אסיה ועוד. אפשרות להתקנת עברית למכשירים מחו"ל. לנווט ברחובות בביטחון. מוצר זה מספק מפות דרכים מפורטות ונקודות העניין למכשיר ..
150 ₪
מפת שטח לישראל - TOPO V2 לGarmin
ניווט שטח בישראל בעזרת Garmin מפת שטח של ישראל  , מפות מעודכנות 2021. מתאים לכל מכשירי גרמין Garmin. אפשרות למפות נוספות : ישראל ,אירופה , אמריקה , אפריקה ,אוסטרליה ,אסיה ועוד. אפשרות להתקנת עברית למכשירים מחו"ל. לנווט ברחובות בביטחון. מוצר זה מספק מ..
340 ₪
תוסף מכמונות מהירות לGARMIN
יותר מ 52,000 מכמונות מהירות בכל העולם כולל ישראל 2018. מהיום ניתן לנווט בבטחה ובמהירות המקסימלית תוך כדי התחשבות במכמונות מהירות. תוסף מכמונות המהירות לכל העולם כולל ישראל למכשירי GARMIN. חסוך קנסות  ,זמן ועוגמת נפש. יותר מ 52,000 מכמונות מהירות בכל העולם כולל ישראל &nb..
250 ₪
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם


טלפון מחלקת מכירות:
058-5050404