השכרת משחקי רצפה ענקיים לאירועים החל מ 150 ש"ח - בסט רנט

WhatsApp
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם


טלפון מחלקת מכירות:
058-5050404

השכרת משחקי רצפה

השכרת משחקי רצפה

השכרת משחקי רצפה ענקיים לאירועים - כיף גדול

השכרת משחקי רצפה השכרת משחקי רצפה השכרת משחקי רצפה בסט רנט

 מגוון רחב של משחקי רצפה המתאימים לכל הגילאים                              
 הפעלה כייפית לילדים, בני נוער ומבוגרים
 מאפשר שיתוף של רבים מהאורחים כשחקנים, צופים או מעודדים מהצד
 משטח המשחק עבה במיוחד וכלי המשחק איכותיים וחזקים
 ניתן לשחק גם בתוך מתחמים סגורים וגם במתחמים חיצוניים
 משחקים ענקיים במחירים קטנים
 משחקים המאפשרים שילוב של הנאה, כיף, תקשורת ולימוד
 שימוש נוח וידידותי. ניתן לנייד ללא כל קושי

 

 

 

 

 

 

 

השכרת משחקי רצפה גדולים לאירועים - אין גבול לכיף

השכרת משחקי רצפה בסט רנט

חובבי הכיף יודעים שהאיכות של יום כיף או יום גיבוש תלויה בעיקר פעילויות שירכיבו אותו. אנחנו מזמינים אתכם להנות מהפעילויות השונות ביום כיף. בין השאר לשחק במשחקי רצפה ענקיים המתאימים לכל גיל ולכל אירוע. בואו להנות מאטרקציה לאירועים מיוחדת, רעיון פשוט ומהנה ביותר, ידידותי לתפעול.

אם אתם חוגגים אירוע משמח ורוצים למשוך את הכיף והשמחה למקסימום יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. השכרת משחקי רצפה והשכרת משחקי ענק לאירועים, לכל גיל ולכל אירוע. משחקי רצפה ענקיים להשכרה הכוללים דמקה ענק להשכרה, שש בש ענק להשכרה, שח מט ענק להשכרה, משחק ים יבשה ענק להשכרה, משחק סולמות ונחשים ענק להשכרה.תענוג בכל גיל לשחק עם משטח גדול ולהשתמש בגוף ככלי משחק במשחקי רצפה ענקיים או להשתמש בכלים גדולים למשחק. השכרת משחקי רצפה ענקיים לאירועים לא מתאימים רק לילדים שחוגגים בר מצווה או יום הולדת אלא גם למבוגרים שרוצים לחזור קצת לתקופה הכי יפה בחיים ולהרגיש שוב קצת כמו ילדים. המשחקים מיועדים לשני שחקנים ויותר, וכמובן שתמיד יהיו את המעודדים ואת נותני העצות...

מהם משחקי רצפה ענקיים? 

מי לא מכיר את משחקי הילדים של פעם כמו קלאס, קליעה למטרה, ים-יבשה ועוד, ואת משחקי הקופסה הקלאסיים כמו שח-מט, דמקה, סולמות ונחשים, משחק הזכרון, ועוד רבים. במקום לשחק בקטן, אתם והאורחים שלכם יכולים לשחק בגדול. משטחים גדולים שניתן לפרוס בכל מקום, בפנים או בחוץ, עם כלי משחק גדולים ומיוחדים, ואף בחלק מהמקרים, שימוש בגוף השמתתף ככלי משחק.

איך בוחרים משחקים וכמה משחקים כדאי לקחת לאירוע שלכם?

אנחנו בבסט רנט מציעים לכם מגוון משחקי רצפה לפי בחירתכם ולפי גיל המשתתפים ומיקום האירוע. תוכלו לבחור אטרקציה לאירוע שלכם, השכרת משחקי רצפה ענקיים לאירועים מהמגוון הקיים. כל המשתתפים ישמחו לשחק. יתרון גדול הוא שמאחר והמשחקים גדולים, גם אלו שלא משתתפים במשחק רצפה ענק, יכולים לצפות מהצד, לעודד, לתת עצות, להשתתף ולשמוח יחד עם המנצחים. משחקי רצפה לאירועים מתאימים לכל הגילאים ותוכלו לבחור אילו משחקים בהתאם לכמות המשתתפים. יחד עם משחקי הרצפה אפשר לשלב גם שולחנות משחק לאירועים.

אנחנו בבסט רנט, נשמח להציע לכם את כל הציוד הנדרש לטובת הצלחת האירוע שלכם! אירוע קטן, בינוני או גדול, השכרת ציוד לאירוע פרטי או השכרת ציוד לאירוע עסקי. נוכל לספק לכם את כל הציוד הנדרש: החל מריהוט סטנדרטי וריהוט אלטרנטיבי, פתרונות חימום או קירור וכלה באטרקציות לאירועים, שולחנות משחק, משחקי רצפה לאירועים, דוכני מזון לאירועים, ציוד הגברה לאירועים ועוד. בנוסף, ברשותנו גם שירות של השכרת כלי אוכל המאפשרים לכם לחגוג בראש שקט וללא כל הערכות מוקדמת

 

אין מוצרים בקטגוריה זו.
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם


טלפון מחלקת מכירות:
058-5050404