השכרת מבוך לייזר במחיר הכי זול - בהתחייבות! - בסט רנט

WhatsApp
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם


טלפון מחלקת מכירות:
058-5050404

Google Translate

השכרת מבוך לייזר

דגם: השכרת מבוך לייזר (3*6 מטר)
זמינות:
במלאי
מחיר: 0 ₪

שירות השכרה למבוכי הלייזר!

 

עם "בסט רנט" תוכלו לצאת במהרה מהמבוך הסבוך ומהשאלה הגדולה: איזו אטרקציה לשלב באירוע? אנחנו גאים להציג לכם את אחת האטרקציות המובילות כיום לשילוב באירועים - מבוך לייזר לאירועים. קרני הלייזר הייחודיות הופכות לאתגר שכל אחד מהמשתתפים ירצה לעמוד מולו!

מבוך לייזר לשילוב במגוון רחב של אירועים!

את מבוכי הלייזר ניתן לשלב במגוון רחב של אירועים, כאשר המטרה של המשתתפים היא לנסות לצלוח את המבוך מבלי לגעת בקרני הלייזר. קרני הלייזר הנוכחות בחדר מייצרות חזות ויזואלית מרהיבה וצבעונית, אך אל תטעו! אסור לכם לגעת בהן – כל נגיעה בקרני הלייזר הופכת אתכם לפסולים. ניתן להשכיר את מבוך הלייזר במגוון רחב של גימורים וגדלים, תוך שניתן לשדרג את השירות גם עם מצלמה ייחודית המאפשרת למשתתפים האחרים לצפות מבחוץ במתרחש בתוך המבוך.

חוויה ויזואלית בכל אירוע שלא תחגגו

אז איך אתם תחגגו את אירוע המצווה של ילדכם? מבוך לייזר לבר מצווה מעלה את האנרגיות, יוצר טון תחרותי אך מגבש ובעיקר מייצר תוכן מדליק לכל הילדים החוגגים! ניתן לשלב את האטרקציה לא רק באירועים כמו אירועי מצווה עם מבוך לייזר לבת מצווה, אלא מדובר גם על פעילות מגבשת ומקורית המתאימה לחגיגות של מבוגרים כמו ימי הולדת של מבוגרים, ימי כייף של מקום העבודה או כאטרקציה מובילה של מסיבות רווקים ורווקות.

כתוב חוות דעת

השם שלך:


חוות דעתך: ניתן לבטל/לעדכן הזמנה בכל עת ללא כל חיוב

דירוג: רע            טוב

הקלד את הקוד המופיע בתמונה שלפניך:צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם


טלפון מחלקת מכירות:
058-5050404