תקנון

ברוכים הבאים לאתר של "בסט-רנט". כאן תוכלו לשכור מגוון רחב של מוצרים במחירים אטרקטיביים, עם שרות מלא ומקצועיות בלתי מתפשרת.

ההשכרה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. השכרת מוצר באתר, לצורך תקנון זה, פירושה הסכמה לתקנון זה. כל המבצע פעולה באתר  ו /או מזמין טלפונית על בסיס מידע באתר זה - מצהיר כי הינו מודע לתקנון ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו

תנאים אלה מנוסחים בלשון זכר, אולם הם מתייחסים  לבני שני המינים.

ביצוע הזמנה במערכת האתר מיועדת לגילאי 18 ומעלה. במידה שההזמנה נעשתה ע"י קטין, ובעת חריגה מהתנאים המפורטים בתקנון זה יישא בדין האפוטרופוס על  מעשי הקטין.

"בסט רנט", להלן "החברה", מפעילת האתר אינה אחראית לכל פעילות בלתי חוקית שתתבצע, ככל שתתבצע, על-ידי מי מהמשתמשים באתר ו/או כל גורם שאין לו שליטה עליו.
 

החברה רשאית לשנות ולעדכן את התכנים באתר, ואת אפשרויות ההשכרה כראות עיניה. ללא כל התראה מוקדמת ומבלי שהחברה ו/או מפעילי האתר יישאו באחריות על נזקים ישירים ו/או עקיפים כתוצאה מכך.
 

הצהרת פרטיות
החברה מחויבת לשמירת הפרטיות של הלקוח.

על מנת להשלים את תהליך הקנייה, עליך למסור את פרטיך האישיים, מספר תעודת זהות, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת מגורים, כתובת למשלוח ההזמנה, ופרטי כרטיס אשראי. אנו מתחייבים שלא להעביר את המידע לכל גורם אחר להוציא חברות האשראי ושלא יעשה בו שום שימוש מעבר לביצוע הרכישה באתר זה.
על אף הקצאת כל המשאבים ונקיטת כל האמצעים למנוע חדירה כלשהי לאתרנו ולמניעה של פגיעה אפשרית בפרטיותכם, אין באפשרותנו להבטיח זאת באופן מוחלט. לפיכך, בהסכמתך לתקנון זה הנך מצהיר ומאשר, כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגדנו ו/או נגד מי מטעמנו עקב פגיעה ו/או תקלה כאמור.

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שתבצע, יישמרו במאגר המידע של החברה בלבד ולא יועברו לצד שלישי ללא הסכמתך.

.

"בסט-רנט" מקדישה משאבים אדירים ונוקטת אמצעים חמורים למניעת חדירה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הנך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד החברה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור.

בהמשך לאמור לעיל, החברה שומרת לעצמה את הזכות לאסוף נתונים אודות שימוש לקוחותיה באתר כולל דפים שנצפו, מוצרים מבוקשים, רכישות בעבר וכדומה לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי. החברה לא תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים.

אבטחת האתר וממשק משתמש

החברה עושה את מירב מאמציה כדי לאפשר שימוש נוח וקל באתר.

האתר מאובטח באמצעות טכנולוגיית SSL מהמתקדמות בעולם, העברת הנתונים באתר בצורה מוצפנת, מבטיחה שרק הגורמים המורשים, יוכלו לפענח את הפרטים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצדו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.

אנו מתחייבים לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי האתר בלבד והשלמת פעולת הרכישה.

 

אנו משקיעים מאמצים רבים ונוקטים בכל האמצעים המקובלים למניעת חדירות לאתר, עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הנך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגדנו ו/או מי מטעמינו עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור.

 

המוצרים באתר

לכל מוצר באתר מוצג שם המוצר, זמן ההשכרה המינימלי ומחירו לא כולל מע"מ. בנוסף, ניתן לראות פרטים מלאים לכל מוצר באמצעות הקשה על התמונה. לרוב המוצרים מסופק מפרט טכני נוסף.

תמונות המוצרים באתר הן להמחשה בלבד, עפ"י שהן תואמות לרוב את המוצר המקורי.

זמינות מוצרים

החברה אינה מתחייבת כי כל המוצרים כפי שמופיעים באתר הינם זמינים בעת השימוש באתר ו/או בעת ההזמנה. החברה מתחייבת שלא לעשות עסקה בקשר למוצר אשר ידוע לה כי לא יהיה זמין לתקופת ההשכרה שביקש הלקוח. על אף האמור לעיל, אם המוצר אינו זמין ללקוח בזמנים שביקש, החברה תעשה כמיטב יכולתה על מנת לענות על צורכי הלקוח ולהציע מוצר חילופי ו/או פתרונות אחרים.

במידה והלקוח לא ירצה את המוצר שהוצע, ניתן לבטל את ההזמנה ללא כל תשלום.   
 

אופן הזמנת מוצרים

ניתן להזמין מוצרים דרך האתר או בעסקה טלפונית. גם אם מתבצעת עסקה דרך האתר, יש לתאם מועד אספקה בטלפון. ניתן לקבל את המוצרים רק לאחר ביצוע הזמנה מסודרת באתר או בטלפון.

הלקוח יכול להוסיף לעגלת הקניות כל פריט הקיים במלאי, לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מעגלת הקניות בכל עת. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך תשלום.
ביצוע הזמנה שאושרה מהווה עסקת השכרה של המוצר, המחייבת בתשלום מלוא הסכום עבור המוצר, בתוספת דמי משלוח או דמי טיפול כמפורט בפרטי המכירה.

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח, כפי שהוסבר בפרק של "אבטחת האתר וממשק משתמש", כאשר הם מוצפנים. החיוב בכרטיס האשראי נעשה במועד ההזמנה.

 

משלוח ואספקה

מחיר המשלוח הוא להזמנה, ומשתנה בהתאם לסוג המוצרים שהוזמנו.

עבור ציוד לטיסה לחו"ל - מכשירי ניווט (GPS) וראוטרים (מודם סלולרי), מחיר משלוח אחיד הוא 50 שקלים, 25 שקלים לכיוון ע"י שליח.

עבור ציוד לארועים, מחיר המשלוח משתנה בהתאם לאופי המוצרים, ההתקנה הנדרשת, מיקום ושעות הארוע ואינו מחיר אחיד.

מחיר זה ייקבע ע"י חברת "בסט רנט" כחלק מהצעת המחיר.

 

המוצרים יסופקו לקונה הישיר שנרשם באתר, במעמד המסירה על הלקוח להזדהות בפני השליח/מוכר באמצעות תעודה מזהה והצגת כרטיס האשראי איתו בוצעה הרכישה.

 

אספקת המוצר תהיה כפי שסוכם עם הלקוח בעת ביצוע ההזמנה באתר החברה או בסיכום טלפוני. אם הלקוח לא הגיע לאסוף את המוצר כפי שסוכם או שלא קיבל אותו לידיו בזמן המשלוח, החברה תהיה רשאית לגבות את סכום העסקה כאילו בוצעה.

ביטול הזמנה/עסקה

ניתן לבטל הזמנה כ-2 ימי עסקים לפני מועד המשלוח ללא דמי ביטול כלל, מעבר לטווח זה, לא ניתן לבטל הזמנות.
ביטול הזמנה יעשה טלפונית בלבד מול מוקד ההזמנות והתשלום יוחזר לבעליו באותו אמצעי התשלום בו שילם.

 

אחריות שימוש במוצרים
 

בעת ביצוע ההזמנה, הלקוח יאשר במייל חוזר (אישור במייל) את פרטי ההזמנה במלואם וע"י כך יתחייב לעסקת ההשכרה.

בעת קבלת המוצר, הלקוח יאשר את ההזמנה ע" חתימה. עפ"י החתימה הלקוח מאשר שקיבל את הציוד, במצב טוב ותקין וראוי לשימוש. לכל מוצר מצורף הסבר על אופן השימוש.

חריגה מהוראות השימוש תהיה באחריות הלקוח לרבות כל נזק אשר יגרם כתוצאה מכך. על הלקוח ליידע את החברה על כל נזק ו/או תקלה ו/או בעיה במוצר באופן מידי עם היוודע על כך.

במידה ויגרם כל נזק אשר נגרם הוא כתוצאה משימוש הלקוח, יפצה הלקוח את החברה על כל מקרה של הפסד ו/או תביעה כנגד החברה ו/או בגין הוצאות כספיות אחרות.

אין החברה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש במוצר.

בכל מקרה של תקלה בציוד, על הלקוח לדווח באופן מיידי ובכתב על התקלה. בנוסף, יחזיר השוכר את הציוד מיד לחברה, ולא ייתן לתקן דבר אלא אם קיבל אישור בכתב מהחברה. פרט לבלאי הרגיל, יישא השוכר בכל הוצאות אחזקת הציוד ותיקונו.
 

סיום התקשרות והחזרת המוצר

עם סיום ההתקשרות מכל סיבה שהיא ו/או בתום תקופת ההשכרה, על הלקוח להחזיר את המוצר לידי החברה באותו היום בו נסתיימה העסקה/ההתקשרות עם החברה. אם הלקוח לא החזיר את המוצר בהתאם לתנאי ההתקשרות או שהוחזר מוצר לקוי, החברה תראה זאת כהפרה יסודית של התקנון ושם אופן ההתקשרות עמה.

במקרה של איחור בהחזרת המוצר, יחויב הלקוח עבור ימי ההשכרה הנוספים בהם איחר, על אף שימים אלו לא פורטו בהזמנה הראשונית. מקסימום ימי איחור שיחושבו בתוספת תשלום הוא 5 ימים. לאחר זמן מוגדר זה, תתייחס החברה ללקוח באותו אופן שהינה מתייחסת ללקוח אשר לא החזיר כלל את המוצר. במקרה זה, הלקוח יחויב בעלות המקורית של המוצר, לפי הימים שהוזמנו, בנוסף יחויב עבור ימי האיחור וכן יחויב בגין עלות המוצר. 

החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מזמן לזמן, אולם כל שינוי יחול אך ורק על מוצרים ו/או שירותים שנרכשו לאחר השינוי.

הלקוח מצהיר כי קרא את התקנון המפורסם באתר ומסכים לו.

הלקוח מצהיר כי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד האתר ו/או החברה ו/או תקנון זה.

אנו  ב"בסט-רנט" מאחלים לך הנאה מן המוצר אותו השכרת ונשמח לראותך בהשכרה הבאה.

אנחנו זמינים באפיקים הבאים:

טלפון: 058-5050404

מסרונים והודעות וואטסאפ לטלפון: 058-5050404 (ואנו נחזור אליכם)

מייל: sales@bestrent.co.il

כתובת: בוויז- לרשום 'בסט רנט' (הסיבים 18 פ"ת) מתחם עוגן, מול בנין ברוש (כניסת מל"מ) קומת קרקע

פייסבוק: @בסט רנט - השכרת ציוד