אטרקציות לאירועים במחירים הכי זולים! - בסט רנט

צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם


טלפון מחלקת מכירות:
058-5050404

Google Translate

אטרקציות לאירועים

אטרקציות לאירועים

חשיבות האטרקציות באירוע שלכם!

לאירוע שלכם יכולות להיות לא מעט כתובות, אך לשירות השכרת אטרקציות לאירועים יש כתובת אחת בלבד! אנחנו מזמינים גם אתכם ליהנות מעולמות תוכן שונים ומגוונים שיכולים להשתלב באירוע שאתם חוגגים. דרך האתר שלנו תוכלו להשכיר אטרקציות במגוון רחב של מחירים ואטרקציות המתאימות למגוון רחב של קהלים – החל משירות אטרקציות לאירועים לילדים ועד אטרקציות לאירועים עסקיים.

הדרך שלכם להפוך למארחים טובים יותר: אטרקציה!

ממש כמו שחשוב לכם לדאוג לקייטרינג איכותי ואולם מרהיב, כך גם חשוב לדאוג לאטרקציות טובות באירוע. הסיבה? אתם רוצים להיות מארחים טובים! כל אירוע שאתם חוגגים מסמל צעד גדול ושמחה גדולה, וזאת הסיבה שאתם מזמינים את האורחים הקרובים אליכם ביותר להיות אתכם ברגעים הכל כך משמעותיים שלכם. אטרקציה היא כל ערך מוסף שאתם מוסיפים לאירוע התורם בטון בידורי לאורחים. על כן, אטרקציה יכולה להיות תא צילום באירוע חתונה, מבוך לייזר באירוע גיבוש ועמדת צילום מסך ירוק באירוע החברה.

מיין לפי:
הצג:
הצג רשימה הצג במסגרת
מראת סלפי לאירועים
חייכו, מצלמים אתכם! מראת סלפי לאירועים  מראת צילום מיוחדת!  מסך טאצ', קל ונוח לתפעול   צילום תמונות ללא הגבלה אולי בבית הפרטי שלכם אתם עומדים אל מול המראה לפני יציאתכם אל האירוע בכדי לבחור אווטפיט, אך עם הגעתכם אל האירוע תוכלו לעמוד אל מול המראה ולזכות בתיעוד נדיר..
2,200 ₪
 השכרת מבוך לייזר
שירות השכרה למבוכי הלייזר!   עם "בסט רנט" תוכלו לצאת במהרה מהמבוך הסבוך ומהשאלה הגדולה: איזו אטרקציה לשלב באירוע? אנחנו גאים להציג לכם את אחת האטרקציות המובילות כיום לשילוב באירועים - מבוך לייזר לאירועים. קרני הלייזר הייחודיות הופכות לאתגר שכל אחד מהמשתתפים ירצה לעמוד מולו! ..
0 ₪
מסך ירוק לאירועים
עמדות צילום מסך ירוק לאירועים במחירים זולים מתי בפעם האחרונה הייתם במקום מסוים אך הייתם במקום אחר לגמרי? "בסט רנט" מציעים לכם שירות השכרה מדליק, דינאמי וכזה שהינו חובה בכל אירוע: מסך ירוק לאירועים! הודות למסך הייחודי, אתם והאורחים שלכם יכולים ליהנות מתמונות מרהיבות שיהיו מזכרת מהאיר..
2,200 ₪
תא צילום לאירועים
10 שניות ותמונה: על תאי הצילום לאירועים! כל האורחים ללא יוצא מן הכלל רוצים תיעוד מהאירוע שהם מוזמנים אליו! רגע לפני שגם האורחים שלכם יצטרכו לשלוף את המכשיר הסלולארי שלהם, דעו כי ניתן לשלב תא צילום נייד לאירועים המוצע לכם להשכרה בזול דרך "בסט רנט"! לא צריך סלפי, יש תא צילום לאירוע..
0 ₪
 השכרת מסך SMS לאירועים
יש לכם הודעה! מסך אס אמ אס מדליק לאירוע! כמה פעמים אמרו לכם לא לסמס במהלך האירוע? אז זהו, שלא! "בסט רנט" שמחים להציג בפניכם את אחת האטרקציות החדשות, המדליקות והנחשקות ביותר בענף האירועים: מסך sms לאירועים! את האסאמסים שלכם, כל האורחים הולכים לקרוא! מתי בפעם האחרונה שלחתם הודעת לת..
0 ₪
 השכרת קיר צילום ממותג
קיר צילום עם מיתוג אישי לאירוע שלכם למה שתצטלמו על רקע מתחם האירועים אם אתם יכולים להצטלם כשברקע קיר צילום ממותג ההולם את האירוע שלכם? "בסט רנט" שמחים להציע לכם שירות השכרה מרהיב, זול ופוטוגני במיוחד של קיר צילום ממותג לאירועים. את הקיר תוכלו להציב במרכז מתחם האירועים על רחבת הריקוד..
0 ₪
מתקן השור הזועם
                     מפרט טכני               ..
0 ₪
בנג'י טרמפולינה
                     מפרט טכני               ..
0 ₪
 השכרת מתקן וויפאאוט לאירועים
חוויה כזו טרם חוויתם! וויפאאוט באירוע שלכם!                                                   ..
0 ₪
מתקן מתנפח באנג'י רן
                     מפרט טכני               ..
0 ₪

אטרקציות לאירועים בזול! תמיד בתקציב שלכם

כדי ליהנות משירות אטרקציות לאירועים פרטיים אתם לא צריכים לקרוע את הכיס! האטרקציות שאנו מציעים לכם מתומחרות במנעד רחב מאד של מחירים, מה שאומר שאתם יכולים להגדיר תקציב וגם לעמוד בו! ישנן אטרקציות המתחילות במאות בודדות של שקלים עבור השכרתן, כך שבחישוב כמות האורחים שלכם, מדובר על השקעה של כמה שקלים בודדים באירוע עבור כל אורח. התוצאה? אירוע בלתי נשכח ומחמאות על הפקה מצוינת של אירוע!

באילו אירועים כדאי לשלב אטרקציות?

את האטרקציות ניתן לשלב בכל סוגי האירועים – גם באירועים המיועדים לילדים וגם באירועים המיועדים למבוגרים! כך לדוגמא, אם אתם מחפשים אטרקציות לאירוע בר מצווה הרי שתוכלו לשלב קיר אסאמאס במידה והאירוע מתקיים באולם, או שתוכלו לשלב משחקי מולטימדיה שונים במידה ואתם עורכים את האירוע בחצר הבית עבור קהל החברים של הילד. מובן כי האירוע הפופולארי והמושקע ביותר הוא אירוע החתונה, ובו משקיעים לרוב יותר מאטרקציה אחת. אטרקציות לאירוע חתונה יכולות להגיע בדמות מראת סלפי לאירוע וקיר צילום ממותג הנושא את שמות בני הזוג ותאריך האירוע שלהם.

שוברים את הקרח עם אטרקציה באירוע עסקי

אטרקציות לאירועים באולם משתלבות בכל אירוע פרטי. מה קורה עם אירועים עסקיים – האם גם בהם צריך להשקיע באטרקציה? התשובה לכך חיובית! אטרקציות לאירועים בבית יכולות למנף את האירוע שלכם לגבהים ולהפוך את האורחים שלכם, במקרה הזה העובדים שלכם, למרוצים במיוחד! אטרקציות לאירועי חברה יוצרות גיבוש יוצא מן הכלל ומוסיפות טעם בידורי, מלכד וחברתי מאד. בעוד האירועים העסקיים סובלים ממידה מסוימת של רשמיות, עם אטרקציות לאירועים קטנים המיועדות לקהל העסקי, תוכלו להפוך את האירוע שלכם לקרנבל של ממש עם מגוון תכנים שישאירו טעם טוב ויוצא דופן מהאירוע שלכם! 

צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם


טלפון מחלקת מכירות:
058-5050404